Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
KOSZYK JEST
PUSTY

535-961-897

biuro@veramusic.pl

Aktualności

paź22

PROMOCJA: Twórz w domu przeboje!

Kup Apollo Twin lub Arrow i zyskaj kultowe brzmienia dzięki wtyczkom UAD

 

Czy jesteś gotowy na tworzenie przebojów w Twoim domowym studiu?

W okresie od 1.10.2018 do 31.12.2018 kup nowy interfejs audio Apollo Twin lub Arrow,  następnie zarejestruj zakup na stronie producenta i zdobądź klasyczne brzmienia, jakie słyszysz w tysiącach światowych przebojów – z wyjątkowym i całkowicie bezpłatnym zestawem wtyczek UAD takich jak Neve, Fender, Lexicon i UA.

Pospiesz się. Promocja jest ważna tylko do 31.12.2018!

Kup interfejs Apollo Twin QUAD i otrzymaj:
Neve 1073 Preamp & EQ Collection,
Oxide Tape Recorder,
Fender ‘55 Tweed Deluxe,
Lexicon 224 Digital Reverb,
Galaxy Tape Echo.

Kup interfejs Apollo Twin DUO i otrzymaj:
Neve 1073 Preamp & EQ Collection,
Oxide Tape Recorder,
Fender ‘55 Tweed Deluxe.

Kup interfejs Apollo Twin SOLO i otrzymaj:
Neve Preamp Plug-In,
Oxide Tape Recorder.

Kup interfejs Arrow i otrzymaj:
Neve Preamp Plug-In.

W promocji nie są wymagane żadne kupony. Promocyjne wtyczki będą automatycznie dodane do Twojego konta od razu po zarejestrowaniu zakupionego nowego interfejsu audio.
A co, jeśli już masz promocyjne wtyczki?
Żaden kłopot. Będziesz w stanie wybrać inne wtyczki z dodatkowej listy wtyczek UAD.

Zasady promocji:

  1. W promocji mogą wziąć udział tylko ci klienci, którzy w okresie promocyjnym od 1.10.2018 do 31.12.2018 kupią w sklepach muzycznych na terenie kraju nowy interfejs audio: Apollo Twin QUAD, Apollo Twin DUO, Apollo Twin SOLO lub Arrow.
  2. Klienci otrzymają wtyczki po rejestracji zakupionego interfejsu.
  3. Rejestracji zakupionego interfejsu należy dokonać do dnia 15.01.2019.Zapraszamy!
paź  22
Więcej
wrz21

Electro-Voice zwraca kasę

Electro-Voice zwraca kasę za zakup zestawów głośnikowych ELX200

Firma Electro-Voice wprowadza promocję na pasywne i aktywne zestawy głośnikowe z nowej serii ELX200. Kup parę nowych ELX-ów i zarejestruj paragon na stronie promocji, a otrzymasz zwrot do 100 euro!

 

wrz  21
Więcej
cze12

PROMOCJA: ROLI

Kup Lightpad Block M, Seaboard Block, Songmaker KitSeaboard RISE 25 lub Seaboard RISE 49 i otrzymaj oprogramowanie GRATIS.

1. Kupujesz Lightpad Block M lub Seaboard Blockdostajesz Equator upgrade GRATIS
2. Kupujesz Songmaker Kitdostajesz Strobe2 GRATIS
3. Kupujesz Seaboard RISE 25 lub 49 – dostajesz BFD3 GRATIS

Termin trwania promocji: 14.05.2018-15.07.2018

cze  12
Więcej
cze12

PROMOCJA: STUDIO TO GO

Kup monitor iLoud Micro i otrzymaj bezpłatnie torbę podróżną do monitora, której wartość przekracza 39 Euro.

Od 1.06.2018 kup monitor iLoud Micro w kolorze czarnym lub białym i otrzymaj bezpłatnie torbę podróżną do monitorów iLoud Micro. Wartość torby przekracza 39 Euro.

Promocja trwa do 30.06.2018.

Zakupiony monitor zarejestruj na stronie http://ikregister.com.
W lipcu otrzymasz torbę bezpośrednio od producenta.

cze  12
Więcej
cze12

Promocja: Doładuj swoją stację roboczą

W terminie od 15.05.2018 do 30.06.2018 kup iRig Keys I/O 25 lub iRig Keys I/O 49 i bezpłatnie pobierz pełną wersję oprogramowania IK Multimedia.

Kup klawiaturę sterującą iRig Keys I/O, zarejestruj zakup na stronie producenta i pobierz za darmo pełną wersję oprogramowania Miroslav Philharmonik 2, Syntronik lub MODO BASS na Mac/PC.

Po zakupie i rejestracji iRig Keys I/O 25 za darmo możesz pobrać oprogramowanie Syntronik lub MODO BASS.
Po zakupie i rejestracji iRig Keys I/O 49 za darmo możesz pobrać oprogramowanie Miroslav Philharmonik 2, Syntronik lub MODO BASS.

Zakupu i rejestracji dokonaj terminie od 15.05.2018 do 30.06.2018.

cze  12
Więcej
cze12

M-Audio & Plug And Mix

M-Audio & Plug And Mix połączyły siły, by nowym i obecnym użytkownikom produktów serii Keystation, Oxygen, CODE Black i M-Track dostarczyć 5 bezpłatnych wtyczek z kolekcji V.I.P.

Nie ograniczaj swojej twórczości niepotrzebnie skomplikowanymi wtyczkami! Zainspiruj się i bądź bardziej kreatywny dzięki kolekcji wtyczek V.I.P. z Plug and Mix.

Od 15.05.2018 do 31.08.2018 właściciele klawiatur serii Keystation, Oxygen, CODE (Black), interfejsów M-Track 2X2, M-Track 2X2M, M-Track 2X2 Vocal Studio Pro są uprawnieni do 5 darmowych wtyczek z kolekcji V.I.P.

W okresie promocyjnym wypróbuj i wybierz 5 najbardziej odpowiadających ci wtyczek z kolekcji ponad 50 skrupulatnie opracowanych efektów, które pobudzą Twoją kreatywność. Dostosowywanie ustawień produkcyjnych nigdy jeszcze nie było tak proste – po prostu zdobądź jeden z kwalifikujących się produktów M-Audio i wkrocz do świata łatwych w użyciu wtyczek!

Produkty biorące udział w promocji:

  • M-Track 2X2, M-Track 2X2M, M-Track 2X2 Vocal Studio Pro,
  • CODE 25 (Black), CODE 49 (Black), CODE 61 (Black),
  • Oxygen 25 MK IV, Oxygen 49 MK IV, Oxygen 61 MK IV,
  • Keystation 49 II, Keystation 61 II, Keystation 88 II, Keystation Mini 32.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie użytkowników na wysoką jakość i efektywność, wtyczki P&M serii V.I.P. zmienią twój sposób myślenia o procesie tworzenia i miksowania.
Wtyczki z serii V.I.P. charakteryzują się tym samym profesjonalnym dźwiękiem, jakiego można oczekiwać od innych zaawansowanych wtyczek. Zostały one opracowane z myślą o jednym celu – łatwości użytkowania.
Zaprojektowane są z naciskiem na jakość i prostotę.

Każda wtyczka ma przejrzysty interfejs z najważniejszymi gałkami i przełącznikami. Wybieranie doskonałych dźwięków nigdy nie było łatwiejsze: wystarczy załadować wtyczkę i obrócić pokrętło, aby uzyskać natychmiastową satysfakcję!

Wtyczki pobierzesz po rejestracji urządzenia na stronie: www.m-audio.com/account/signin

Promocja trwa od 15.05.2018 do 31.08.2018.
Zapraszamy!

cze  12
Więcej
cze12

Promocja: Akai MPC

Niezależnie od Twojego sposobu produkcji muzycznej, Twoja twórczość wymaga odpowiednich narzędzi do pracy. Od inspirujących wibracjami melodii po potężnie brzmiącą perkusję i niesamowity bas – w rozszerzeniach MPC znajdziesz skrupulatnie dobraną zawartość, która natychmiast wyzwoli Twój potencjał.

 Akai MPC X VIDEO

Akai MPC LIVE VIDEO

 

cze  12
Więcej
kwi04

Apollo Twin

kwi  04
Więcej
mar19

AKAI Melodics

Bezpłatne lekcje z Melodics pomagają rozwinąć umiejętności gry i wykonania za pomocą platformy zaprojektowanej specjalnie do zaangażowanego uczenia się gry na łatwym do opanowania interfejsie.

Aplikacją Melodics dostosowuje się do możliwości użytkownika i jego gustów muzycznych, tak aby doskonalić technikę gry na klawiaturze, kontrolerze padów i na perkusji MIDI-centric.

Melodics łączy w sobie przyjazny, intuicyjny i inspirujący interfejs użytkownika, oparty na unikatowym uczeniu adaptacyjnym, mechanice motywacji i niestandardowych wyzwaniach zachęcających użytkowników do uczenia się różnych technik, koncepcji i gatunków.
Melodics reprezentuje dwie szkoły myślenia, tradycyjne oprogramowanie audio, znane tysiącom producentów oraz zaangażowane podejście do nauki. Bardziej przypomina grę, gdzie przy każdej sesji buduje się pamięć mięśniową, poprawia technikę i poznaje kontroler.

mar  19
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl